про проект «одесские традиции»

«Одесские традиции» - це не просто житловий комплекс, а цілий квартал, розташований на 7 гектарах землі в історичному районі Одеси, на Слобідці.

Особливість проекту в його концепції: квартал задуманий як втілення традицій і цінностей одеситів. Просторі двори з улюбленими «одеськими» деревами, елементи традиційної архітектури в фасадах будинків, зручні планування - з великою кухнею і обов'язковим балконом в кожній квартирі. «Одеські традиції» - це острівець старої Одеси на території сучасного міста.

Усі квартири в «Одеських традиціях» здаються з ремонтом. Це означає, що Ви зможете вселитися в нову квартиру відразу ж після здачі будинку. Вам не доведеться стикатися з пилом і шумом ремонтних робіт. Ви збережете час, гроші і гарний настрій.

Дізнатися ціни

Традиції

Традиції - це наші цінності, якими ми переймаємося з дитинства, зводимо в ранг звичок, адаптуємо до реалій, і намагаємося пронести через усе своє життя.

Ті, кому пощастило жити в Одесі, прекрасно знають цінності одеського життя.
Це особливий смак до життя, коли кожен день повинен бути хоч трішечки святом.
Це прагнення до краси, яке часом на межі шику.
Це затята любов до дітей.
Це вкрай уважне ставлення до їжі.
Ну і, звичайно, це позитивний, оптимістичний і веселий погляд на світ.
Ці внутрішні цінності знаходять зовнішнє втілення у всіх, хто закоханий в це місто.

У його сонячні вулиці, в величні будинки з барельєфами і художнім ліпленням, в квітучі каштани, в затишні одеські дворики, в яких грають діти і гріються на сонечку мудрі-вічні люди похилого віку.

Це та Одеса, яку знає весь світ, і той образ міста, який так люблять справжні одесити.

Для тих, хто любить Одесу саме такою, хто звик жити в такій Одесі, ми і створили ЖК «Одесские традиции».

Концепція

Проект Житлового Комплексу «Одесские традиции» розроблявся з урахуванням слідування традиціям одеського способу життя. У цьому полягає його унікальність. ЖК «Одеські традиції» втілює в собі цінності і специфічні вимоги, сформовані багатьма поколіннями жителів Південної Пальміри.

Комплекс займе територію близько 7 га, за кілька черг будівництва перетвориться в цілий житловий квартал, в якому по-одеськи, щасливо, будуть жити понад 3 тисячі сімей.

Архітектура «Одесских традиций» являє собою симбіоз естетики, якій в Одесі завжди приділялася підвищена увага, і функціональності. Будинки 17-ти поверхові, виконані в сучасному архітектурному стилі, але з обов'язковим використанням елементів традицій одеського містобудування. Такий підхід дасть можливість майбутнім мешканцям відчути комфорт сучасного життя в атмосфері історичного центру. Ми передбачили безліч варіантів квартир. Їх різноманітність обумовлено не тільки кількістю кімнат: 1-но, 2-о, 3-и кімнатні квартири будуть представлені і різними функціональними рішеннями. Незмінними будуть лише традиційні вимоги: просторі кухні, наявність балконів і лоджій в кожній квартирі, комфортна висота стелі, автономні системи.

Подивитися 3D-тур

Розміщення

Житловий комплекс «Одесские традиции» розташований на вулиці Ак. Воробйова, в одному з найбільш традиційних і колоритних Одеських районів - Слобідці. Цей історичний район наповнений своєрідністю, але все ж головна його перевага - це близькість до центру міста і зручна транспортна розв'язка. Погодьтеся, це найважливіша умова комфорту, коли в будь-яку частину міста можна дістатися менше, ніж за п'ятнадцять хвилин. Наш житловий квартал розташований на шляху проходження семи маршрутів міського транспорту. Наявність чотирьох виїздів з комплексу, доступність ключових магістралей, зручний виїзд на Київську трасу і Об'їзну дорогу будуть гідно оцінені автовласниками.

ЖК «Одесские традиции» розташований в місці зосередження соціальної інфраструктури. У безпосередній близькості від житлового комплексу знаходяться провідні ВНЗ міста (Одеський Національний морський університет, Одеська академія будівництва і архітектури, Педагогічний університет), загальноосвітні школи, і, зокрема, музична школа. Адже всім відомо, що одеські діти - найталановитіші в світі!

Поліклініка, дитячий садок, сквери, Слобідської базар - все те, що так необхідно для комфортного життя в сучасному ритмі, - поруч. Цю різноманітність ми доповнимо магазинами, аптекою, об'єктами соціально-культурного призначення і на території нашого комплексу.

Подивитися інфраструктуру

Внутрішній простір

Особливу увагу в «Одесских традициях» приділено внутрішньому простору. Це безпечна територія, що охороняється. Двір, який в Одесі є епіцентром життя будинку, буде дійсно просторим і пристосованим для відпочинку і дітей, і дорослих.

Продуманий до дрібниць двір наповнений ігровими та спортивними майданчиками, місцями активного і спокійного відпочинку. Тут знайдеться місце не тільки для прогулянок жителів, але і їх чотирилапих друзів. Всередині кварталу буде затишно, як вдома. У будинках з'являться оригінально оформлені вхідні групи з холом, кімнатою консьєржа та приміщеннями для зберігання велосипедів та колясок.

Керуючись принципами функціональності і комфорту, ми не забули і про естетику. На території «Одесских традиций» будуть рости традиційно «одеські» дерева: каштани, акації, платани. Особливої чарівності нашим дворах додасть оформлення всіх елементів в традиційному одеському стилі: ліхтарі, лави, огорожі клумб, фонтан (ну як в Одесі без Фонтана?) - все тут буде нагадувати улюблений історичний центр і створювати образ воістину одеського Будинку, в якому живуть красиво, смачно, талановито, легко, і неодмінно, щасливо!

Ласкаво просимо в «Одесские традиции»!

Дізнатися ціни
Обрати квартиру