Про забудовника

Житловий комплекс «Одесские традиции» - наш другий великий проект житлової забудови, представлений увазі жителів Одеси.

Починаючи свій шлях в одеській нерухомості в 2009 році, на непростому ринку, ми відразу замахнулися на масштабний проект будівництва цілого житлового масиву. Орієнтуючись виключно на споживчі переваги, керуючись принципами створення дійсно гідного продукту, ми втілили в реальність свій перший, унікальний для нашого міста проект - житловий масив «Седьмое небо», в якому понад 5 тисяч сімей вже живуть і більше 10 тисяч сімей знайдуть свої квартири в найближчі роки. Всі квартири в «Седьмом небе» здаються з ремонтом і вбудованими меблями. Подивитися сайт проекту «Седьмое небо».

Ще один наш проект - житловий комплекс «Элегия Парк»  в Аркадії. Це комплекс бізнес-класу, відмінна риса якого - особлива ландшафтна концепція, баланс природного і рукотворного. Акцент зроблений на парковому просторі всередині закритого двору. Особливе рішення - поділ внутрішнього простору на два рівня. Нижній рівень - це «двір для машин» і верхній двір - парк для відпочинку, дитячих ігор, спорту, прогулянок. Завдяки такому розподілу, двір повністю ізольований від особистого транспорту. Це створює особливу атмосферу комплексу. Подивитися сайт проекту «Элегия Парк».

Натхненні європейською архітектурою XIX століття, величними особняками і розміреним життям одеської аристократії, ми спроектували БИАРРИЦ - клубний будинок класу «еліт» на Французькому бульварі. Він не випадково названий на честь знаменитого курорту Франції, улюбленого місця відпочинку європейського бомонду. БИАРРИЦ - це клубний будинок для обраних, справжнє захоплення в деталях: від неповторного архітектурного стилю, до найвищого рівня безпеки. Подивитися сайт проекту "Биарриц".

Щоб дати можливість майбутнім мешканцям Курортного провулка отримувати всі переваги життя біля моря, в районі парку Перемоги, ми розробили проект АТМОСФЕРА. Цей комплекс знаходиться на зручній відстані від метушливого Аркадії. Ми придумали для нього особливі дахові тераси, з яких відкривається прекрасний панорамний вид на морське узбережжя та місто. А також заклали основи для його самодостатньою внутрішньої інфраструктури, що включає супермаркети, бутики, кафе і розважальні центри. Подивитися сайт проекту "Атмосфера".

З особливою ретельністю ми підійшли до концепції та проектування житлового комплексу «Одесские традиции». Технологічний підхід, турбота про майбутній комфорт і функціональность в поєднанні з прагненням створити особливу естетику і атмосферу - ключові акценти нашої роботи. За роки діяльності ми навчилися розуміти, що важливо сучасному одеситу. Ми знаємо, з чого складається репутація забудовника і безкомпромісно слідуємо своїм принципам:

  • тільки сучасні технології;
  • обов'язкові унікальні переваги;
  • чесне поєднання ціни та якості;
  • гарантовані строки здачі;
  • відповідальність і фінансова стабільність.

Ці принципи дають нам можливість бути впевненими - Ваше життя в наших будинках буде комфортним і гарним!завантажити оригінал:

Завантажити Завантажити Завантажити Завантажити Завантажити Завантажити
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Обрати квартиру